Jak ciekawie spędzić Wieczór Panieński w Warszawie?

Czy Wieczór Panieński w Warszawie może być ciekawy?

Wieczór Panieński zazwyczaj kojarzy się z tortem w kształcie penisa, fantazyjnymi strojami oraz czasem spędzonym nad specjalnie przygotowanymi na tę okazję zabawami i pytaniami do Panny Młodej. Później jest limuzyna albo nie i wypad do jednego z warszawskich klubów muzycznych. W naszym wypadku wszystko wyglądało trochę inaczej. 

 Występ chippendale’a i przepasanie ciała szarfą uważasz za obciach? Ja również! Dlatego koniecznie przeczytaj moją propozycję na zorganizowanie wieczoru iście babskiego!

Wspólnie z siostrą byłyśmy organizatorkami całego zamieszania. Mając na uwadze naszą pochwałę dla inności oraz naturę lekko odbiegającą od normy, postanowiłyśmy nie ograniczać się tylko do wieczora i wspólny czas rozciągnęłyśmy na cały dzień. Po pewnym czasie przygotowań, miałyśmy już tak dużo pomysłów, że nie starczyłoby nam doby na ich zrealizowanie.

W rezultacie, kiedy wykreśliłyśmy parę atrakcji, stworzył nam się następujący plan:

 • Roślina Cafe – dzień zaczęłyśmy od śniadania w bardzo roślinnej knajpce. Pyszne wegetariańskie posiłki, rozgrzewające napary, roślinne mleko – dla nas bomba! Po solidnym śniadaniu, czas na relaks połączony z małą aktywnością.

 • Studio Sante – słyszeliście o miejskim SPA? W warszawskim Sante można zapomnieć, że jest się w środku tętniącej życiem i przepełnionej hałasem metropolii. Zostawiamy więc cały zgiełk za drzwiami i pozwalamy sobie na pełne rozluźnienie. Łagodna muzyka, której słuchać można również pod wodą, pomaga się wyciszyć. W uzdrowisku zażyjecie kąpieli w basenach z Wodą Ożywioną Sante, które podwyższą witalną energię i przyśpieszą detoksykację. W Ganbanyoku stracicie ok. 800-1200 kalorii, na Słonecznej Łące wytworzycie niezbędną dla zdrowia witaminę D3, a lampy kolagenowe wzmocnią strukturę kolagenu w skórze. Co jeszcze znajdziecie w Studio Sante? Sauny i łaźnie parową, Goldarium – złotą komnatę, a także grotę solną. Takie seanse niesamowicie odprężają ciało i ducha. Sprawiają też, że jesteśmy pozytywnie zmęczeni. A więc czas do domu i odpoczynek? Nic z tego, czas przejść do kolejnego punktu programu.

 • Dom – Po niesamowicie relaksującym czasie w SPA, wróciłyśmy do domu, aby wspólnie przygotować się na wieczorne wyjście. Już bardziej „babsko” nie może być! Żaden facet nie wyszedłby bez uszczerbku na psychice, obserwując trzy nieposkromione kobiety, które nawzajem się malują, przestrajają przed lustrem, a w przerwie na gadanie popijają Prosecco. W tak zwanym – międzyczasie – przegryzają pyszności od La Vanilla i wyginają ciała w rytm słyszanej z głośników muzyki. Drodzy Mężczyźni, z szacunku dla Waszego zdrowia – WSTĘP KATEGORYCZNIE WZBRONIONY! 🙂

 • Escape Room – aby urozmaicić dodatkowo wieczór i trochę pogłówkować, postanowiłyśmy zamienić się w złodziei brylantu Różowej Pantery. Brzmi filmowo? Tak też było! Fantastycznie jest się wcielać w role, inne od tych, w jakich żyjemy na co dzień. Panna Młoda była zachwycona. Miejsc tego typu w Warszawie trochę jest, więc na pewno wybierzecie coś w dogodnej dla Was lokalizacji.
 • Restauracja Flaming & Co – Wieczór zakończyłyśmy pyszną kolacją w przyjemnych wnętrzach modnej restauracji. Posiłki zakrapiane alkoholowymi koktajlami zawsze smakują lepiej, a tych w karcie nie brakuje. Jest w czym wybierać: są klasyki i autorskie wersje.

Nie było pijaństwa i tańców do białego rana, striptizera, który wyginałby się w rytm muzyki pokazując swoje wdzięki. Za to byłyśmy my, nasza wspaniała stolica i cała masa możliwości, które to miasto stwarza do przeżycia niezapomnianego dnia, czy wieczoru.

 

2 Comments on "Jak ciekawie spędzić Wieczór Panieński w Warszawie?"

 1. Nie wiedziałam, że jest takie miejsce w Warszawie, jak Sante! 😉 Muszę się tam wybrać. Dobrze, że z blogów można dowiedzieć się o tylu fajnych miejscach 😀

  • Pewnie, że jest! Totalna oaza w miejskiej dżungli 😀
   Zaglądaj regularnie! Mam nadzieję, że jeszcze dowiesz się czegoś ciekawego ode mnie 😉 :*

Leave a comment

Your email address will not be published.


*