Moje ulubione aplikacje do edycji zdjęć na Instagram

Instagram w ostatnim czasie stał się ogromnym narzędziem do publikacji chwil ze swojego życia. Jest również jednym z najlepszych mediów do promowania swojej marki w sieci. Aż roi się tam od influencerów i blogerów, którzy barterowo lub za odpowiednią kwotę, zaprezentują u siebie produkt marki, która się do nich zgłosi. 

Ja również jakiś czas temu otrzymałam kosmetyki od pewnej firmy, abym mogła je przetestować, wstawić kilka zdjęć produktów na media społecznościowe i napisać o nich parę słów. Tym bardziej zależy mi, aby moje zdjęcia nie były słabej jakości. Wszystko to, co wrzucam na Instagram jest wcześniej delikatnie podrasowane w moich ulubionych aplikacjach do tego przeznaczonych.

Zróbcie sobie kawę, usiądźcie wygodnie i zapoznajcie się z moimi perełkami wśród apek 🙂 Najlepiej od razu wypróbujcie którąś z nich, a zobaczycie, jak bardzo Wasze zdjęcia się zmienią.

  • VSCO Cam – niewątpliwie jedna z częściej wybieranych aplikacji do edycji zdjęć. Znajdziemy w niej podstawowe narzędzia, takie jak: jasność, kontrast, poprawa ostrości oraz bardzo przydatna korekcja perspektywy. Do tego vsco posiada parę ciekawych filtrów darmowych oraz całą masę płatnych.
  • White Border – kiedy już moje zdjęcia są delikatnie poprawione, wysyłam je do White Border, aby umieścić je w tak zwanych „ramkach”. Dlaczego? Taki styl siatki na Instagramie sobie wybrałam. Do tego aplikacja posiada różne filtry oraz promienie światła, które możemy dodać do zdjęcia.
  • MOLDIV – ta aplikacja zainteresuje osoby, które lubią bawić się w kolaże. Ja już dawno od tego odeszłam, jednak nie usunęłam jej ze swojego telefonu. Tutaj również możemy wybierać w różnych filtrach do zdjęć, nadać im ziarnistość lub klimat starej kliszy, a nawet tekst w wybranej przez nas czcionce.
  • Na koniec aplikacja nie związana ze zdjęciami, ale pomoże Wam kontrolować obserwujących. Unfollowers – Dzięki niej będziecie wiedzieli, kto już przestał Was obserwować.

Na rynku jest mnóstwo aplikacji do zdjęć. Jedne są lepsze inne gorsze. Wszystko zależy od tego, czego szukamy. Ja nie potrzebuję gruntownej przemiany moich zdjęć. Wystarczy poprawa jakości, czy kontrastu. Pamiętajcie, że aby siatka na instagramie była spójna, nie można używać codziennie innych filtrów na zdjęcia. Wybierzcie sobie maksymalnie dwa ulubione. Niewątpliwie wprowadzi to harmonię w Waszej galerii, co ucieszy oko Wasze i odwiedzających Was osób 🙂

Jeżeli macie godne polecenia aplikacje, podzielcie się nimi 🙂

1 Comment on "Moje ulubione aplikacje do edycji zdjęć na Instagram"

  1. beautyperfection | 1 marca 2018 at 16:16 | Odpowiedz

    Muszę wypróbować zdjęcia w „White Border” 😀
    Pozdrawiam!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*