Styczeń – podsumowanie miesiąca

Pierwszy miesiąc nowego roku, minął mi zdumiewająco szybko. Z tego co pamiętam, przywitała nas prawie wiosenna pogoda, wpadające przez okna słońce i związany z tym uśmiech na moich ustach. Czyżby styczeń chciał wywołać w nas tęsknotę za ciepłymi dniami? Zdecydowanie mu się udało. Na wiosnę niestety jeszcze musimy trochę poczekać. 

 

To, co zaskoczyło mnie w minionym miesiącu, to moja radość, kiedy któregoś poranka zobaczyłam, spadający na ulicę miasta śnieg. Radość była tym większa, że mój synek z zaciekawieniem przyglądał się temu, co dzieje się za oknem. Kiedy już śnieg przykrył swoim białym płaszczem drzewa, a okoliczny staw pokrył się taflą lodu, wszystko zrobiło się jakby piękniejsze. Chwile spędzone na szeleszczącym pod butami śniegiem, przywołały cudowne dzieciństwo. To był udany miesiąc. 

Witaj Zimo!

Nie obyło się też bez wizyty u moich rodziców. Stara Łomża i okolice Wzniesień Królowej Bony, robią miłe wrażenie o tej porze roku. 

 

W styczniu pojawiło się u mnie również trochę nowości kosmetycznych. Niewątpliwie bardzo przydatny okazał się olej ze słodkich migdałów firmy NaturalMe. Po mroźnych spacerach, bardzo dobrze nawilża skórę twarzy, rąk oraz przesuszone końcówki włosów. Stosuję go głównie na noc, gdyż ma bardzo tłustą konsystencję. Pod koniec lutego, spróbuję przysiąść do recenzji tego kosmetyku. Myślę, że wówczas będę mogła powiedzieć więcej o jego zaletach.

 

Pod koniec miesiąca, także moja kosmetyczka wzbogaciła się o nowy, kolorowy produkt – róż do policzków z Catrice „Light and Shadow”. Jest to produkt do konturowania i rozświetlania twarzy. Zawiera dwa kolory: ciemniejszy – matowy oraz jaśniejszy – rozświetlający. Póki co bardzo go polubiłam za łatwość w aplikacji oraz delikatny, morelowy odcień.

 

Każdy mój dzień wypełniony jest kawą o poranku i chwilą dla siebie oraz rodziny, tak i cały styczeń obfitował w aromat czarnego trunku oraz miłość. Pozostawiam Was z moimi kawowymi kadrami. Napijcie się ze mną! 🙂 :*

2 Comments on "Styczeń – podsumowanie miesiąca"

  1. beautyperfection | 6 lutego 2018 at 20:35 | Odpowiedz

    Piękny ten zimowy plener 🙂 🙂
    Gdzie kupiłaś te olejki z NaturalMe? Pozdrawiam

Leave a comment

Your email address will not be published.


*